2016. május 05. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2016     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója  
Történetünk | Dokumentumok | Diákélet | Kapcsolataink | Elérhetőségünk

  RSS hírek
Webmester

Bélap


Iskolánk tanárai


E-mail Név Milyen szakos? (beosztás) Mikor és hol végzett? Mióta tanít a Bélában?
Arnóczki János földrajz, történelem, filozófia ( intézményvezető) JATE 1988 1995
Arnóczkiné Kiss Margit latin, filozófia, töténelem JATE 1988 1992
Balázs Bernadett német, magyar SZTE 2008 2008
Balykó Noémi német JATE 1998 1999
Banga Burány Teréz olasz, magyar PTE 2001, PTE 2006 2002
Benkő Mónika angol, magyar PTE 2004 2004
Borbély Zoltán matematika, fizika, számítástechnika JATE 1993 1993
Braun Adrienn matematika - informatika 2013
Derekas Gabriella angol, matematika JGYTF 1995, JPTE 1999 1995
DR. Pogány Csilla angol nyelv (óraadó) 2015
Döményné Dobosi Lejla német JGYTF 1995, JPTE 1999 1995
Egyed László matematika, fizika JATE 1987 1988
Egyedné Kovács Mónika magyar, német JATE 1996 1996
Gál Krisztina angol, orosz JPTE 1994 2001
Gombásné Elmer Éva magyar, német, média JATE 1987 1986
Gottlieb Gábor matematika - földrajz -számítástechinka JATE 1987 2014
Haász Gyöngyi magyar, történelem JGYTF 1988, JPTE 1993 1993
Dr. Heitzmann Judit angol, orosz JATE 1981 1983
Hiezl-Lusztig Ágnes angol, spanyol (óraadó) 2014
Illésné Turai Zsuzsanna történelem, olasz, orosz JPTE 1990, 1994 1993
Jakab József magyar, történelem Comenius Egyetem Pozsony 1997 2002
Jaloveczkiné Pauk Eszter kémia, fizika (intézményvezető-h.) ELTE 1985 1994
Karagity István kémia, fizika JATE 1987 1987
Keresztesné Kubovics Margit angol, francia, orosz JATE 1982 1993
Kertész Farkas Bernadett biológia, kémia JATE 1991 1991
Királyné Nagy Éva matematika, fizika JATE 1978 1983
Kissné Sipos Dorottya testnevelés 2013
Lakner Attila matematika, fizika JATE 1994 1994
Lőrincz Attila magyar, média SZTE 2003, PTE 2007 2003
Masa György biológia SZTE 2002 2003
Dr. Mayer János magyar, történelem JATE 2001
Mészáros Miklós német, francia JATE 1995 1995
Mészárosné Szőnyi Zsuzsanna magyar, történelem JATE 1990 1991
Molnár Péter földrajz, testnevelés JGYTF 1994, SZTE 2011 2012
Nagy Előd testnevelés JPTE 2002 2012
Nagy Erika magyar, orosz JPTE 1990 1989
Orbán Ferencné tánc (óraadó) 2015
Orháné Koósz Anna német JPTE 1980, 1993 1992
Ottmár Attila dráma (óraadó) 2015
Páli Noémi (intézményvezető-h.) angol PTE 2001 2005
Passné Sárközi Andrea német, orosz JATE 1989 1988
Perity Diána magyar (óraadó) 2015
Pethőné Kovári Andrea ének Szegedi Zeneműv. Főiskola 1979 1979
Pongó Csilla Éva német, orosz JATE 1987 1996
Rabi Magdolna magyar, történelem JATE 1981 1981
Radva László magyar, történelem JGYTF 1989, JATE 1990 1998
Réti Attila történelem, földrajz SZTE 2003 2003
Sasfalvi Ildikó matematika, fizika JATE 1988 1988
Schauer Rita német, történelem JATE 1990 1991
Schmidt Ágnes angol, média JPTE 1993 1990
Sipos Loránd rajz, vizuális nevelés, művészettörténet MKE 1997 2012
Siposné Cserjés Mária testnevelés TF 1977 1977
Steingártné Molnár Mária matematika, fizika JATE 1988 1990
Szabó Kitti angol nyelv 2013
Sziegl Hajnalka matematika, informatika 2013
Szigethy Géza matematika, fizika, technika, számítástechnika JATE 1981, KLTE 1985 1981
Dr. Szkladányi András matematika, fizika ELTE 1982 1990
Thuránszky Balázs testnevelés (óraadó) 2014
Udvari Tibor matematika - informatika 2014
Virág Tiborné matematika, kémia JATE 1992, Ref. Teol. Akadémia 1992
Zlatics László angol nyelv (óraadó) 2015