2018. december 16. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2018     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója

Diákönkormányzat Bélap Könyvtár Iskolarádió Zenei élet Színistúdió Csónakház Humor Gyermekvédelem

Csónakház

A III. Béla Gimnázium csónakházának házirendje

A bérlő jogai

1. A III. Béla Gimnáziummal tanulói jogviszonyban álló diák jogosult ingyen és bérmentve kajakot, kenut bérelni a csónakházból.
  2. A III. Béla Gimnáziummal tanulói jogviszonyban nem álló személy az iskola igazgatója által meghatározott térítés ellenében jogosult kajakot, kenut bérelni a csónakházból.

A bérlő kötelességei

1. A csónakházat kiskorúak csak írásos szülői engedéllyel használhatják.
  2. A bérlet lejártával a bérlő köteles a kölcsönzött eszközöket hiánytalanul, ép állapotban, tisztán visszaszolgáltatni.
  3. A bérlő a kölcsönzött eszközökért anyagi felelősséggel tartozik. A csónakokat vele együtt használó személyekért anyagi és személyi felelősséggel tartozik.
  4. A vízi járműveket a vízi közlekedésre vonatkozó jogszabályok betartásával, rendeltetésnek megfelelően kell használni!
  5. Mentőmellény használata kötelező! Tilos a csónakokból kiugrálni!
  6. A csónakházra a III. Béla Gimnázium házirendje kiterjed.

Jogkövetkezmények

1. A házirendet megsértő személyt az iskola igazgatója, vagy az igazgató által megbízott csónakházat felügyelő tanár a csónakház használatától eltilthatja.

Letölthető szülői nyilatkozat