2018. jlius 17. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2018     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója
Történetünk | Dokumentumok | Diákélet | Kapcsolataink | Elérhetőségünk

2017/2018 Házirend Ped. program Rendészeti és vagyonvédelmi szabályzat Emelt szint IMIP SzMSz Helyi értékelési szabályzat Info szabályzat SzMK SzMSz

Házirend

VIII. ZÁRÓ RENDELKEZÉSEK

Az elfogadott vagy módosított házirendet nyilvánosságra kell hozni. A házirend elfogadását, módosítását követően egy-egy példányát át kell adni a diákönkormányzatnak és a szülői szervezetnek. Az iskola könyvtárában, a tantermekben, az igazgatói irodában és az iskola honlapján közzé kell tenni úgy, hogy azt bárki szabadon megtekinthesse. A házirend egy példányát beiratkozáskor a tanulónak át kell adni. A házirend módosítására tett javaslatokat az iskola igazgatójához kell benyújtani.