2018. oktber 16. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2018     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója

Hírek - Információk

Gyászhír 2016. szeptember 06.
Megdöbbenéssel fogadtuk iskolánk egykori tanárának, Révfy Tivadarné Krisztának a halálhírét. Részvétünk a gyászoló családnak!
Tantestületünk néhány tagja diákkorából, kevesebben kollégaként őriznek emlékeket a magyar nyelv és irodalmat, továbbá szerb-horvát nyelvet tanított Krisztára, aki 1961 és 1978 között formálta, nevelte, oktatta diákok százait.
Kapcsolata 1978 után sem szakadt meg a gimnáziummal: óraadóként, érettségi elnökként, a Bélás Baráti Kör elnökségi tagjaként, szülőként, majd nagyszülőként figyelemmel kísérte intézményünk életét.
Nyugodjék békében.