2018. oktber 18. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2018     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója

Hírek - Információk

Advent 2017. december 03.

Az első adventi gyertya meggyújtásával megkezdődött a várakozás, a karácsonyra való előkészület ideje. Ezt az előkészületet már sokan megkezdtétek, feldíszítették az osztályt.
Szombaton bélás anyukák, apukák és sok diák karácsonyi díszbe öltöztette az egész iskolát.
Az idén adventi naptár is vár RÁTOK! A bejárattal szemben a „kandallón” elhelyezett csizmákon megtalálható, hogy melyik nap, melyik osztály 5-8 fős képviselője jöjjön a karácsonyfához, ahol egy feladatot kell megoldania. Természetesen ezért jár jutalom is. December 4-én a 8.A osztályt várjuk szeretettel.
December 6-án lesz a Mikulás-vetélkedő, még december 5-ig várjuk a jelentkezéseket: belasadvent@gmail.com