2018. jlius 17. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2018     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója  
Történetünk | Dokumentumok | Diákélet | Kapcsolataink | Elérhetőségünk

  RSS hírek
Webmester

Bélap






Hírek, Információk


Diákolimpia úszás 2011. prilis 04.
Országos diákolmpiai bajnok 100 méteres mellúszásban Gregus Brigitta (13.D)

OÁTV - német nyelv 2011. prilis 04.
Országos döntõbe jutott:
Berberovics Beáta és Lévai Csenge (7. évfolyam), felkészítõ tanáruk Gombásné Elmer Éva
Putterer Stefanie (8. évfolyam), tanára Orháné Koósz Anna

OKTV döntõ francia nyelv 2011. prilis 04.
Pencz Bianka (12.A) megnyerte az OKTV - t francia nyelvbõl. Kimagasló eredményéhez gratulálunk!
Tanára Mészáros Miklós, aki az elmúlt évi gyõztes bélás diáknak is a felkészítõje volt!

KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA V. KORCSOPORTOS ORSZÁGOS DÖNTÕ 2011. prilis 02.
Az eseményeket, legfrissebb eredményeket itt követhetitek nyomon:
Magyar Diáksport Szövetség

OKTV döntõ német nyelv 2011. mrcius 31.
Sikerrel vette Appel Dóra a döntõben az akadályokat, 3. helyezett lett.
Gratulálunk a kiváló eredményhez Dórának és felkészítõ tanárának Passné Sárközi Andreának.

Bélás pólók 2011. mrcius 30.
A régi pólókat, trikókat 1300 Ft-ért, az újakat pedig 1500 Ft-ért adjuk.
Új trikók, tesipólók, kerek nyakú lány pólók érkeztek.

BÉLÁS NAPI PROGRAMOK 2011. mrcius 29.
Ideje Program Helye
8:00 - egész nap Házasságkötõ terem B/6
8:00-9:00 Röpi HB hátralévõ meccsei Tesiterem
8:00- 10:30 Aszfaltrajzverseny "A" udvar
8:00- egész nap Táncház A/2
8:00- 8:30 Sütiház A/21
8:15- 9:00 Régi idõk zenéje elõadás Lépcsõs fizika
8:30- egész nap Kaszinó A/8
10:30- egész nap Street ball "A" udvar
8:30- 9:00 Sütiház A/17
8:30 - 11:00 Szépségszalon B/15
8:30- 10:00 F1 kvíz A/1
9:00- 9:30 Saláta Palota A/5
9:00- egész nap Sorozatvetítés A/34
9:00 Öcological Footprint (kérdõívkitöltés) A/21
9:00-9:45 Foci HB döntõ Tesiterem
9:00 - egész nap Guitar Hero A/18
9:00 - egész nap Pingpong Pingpong terem
9:00- 10:00 Szépségverseny A/10
9:00- 9:30 Palacsintaház A/6
9:30- 11:00 Villámrandi A/24
9:30- 11:00 Jóbarátok kvíz A/9
9:30- egész nap Beugró A/7
9:30- 10:00 Salátabár A/17
9:45- 10:25 Capueira bemutató Tesiterem
10:00- kb.12:00 Nagyvetélkedõ "B" udvar
10:00- 12:00 K- víz izû tea (tea és kvíz) B/14
10:00- 10:30 Szendvics és Sütiház A/4
10:30- 12:00 Padfirka verseny B/13
11:00-12:00 Kick- boksz bemutató Tesiterem
11:30- 12:30 Solymászbemutató Sziget- Focipálya elõtti füves rész

BÉLAP 2011. mrcius 29.
Megjelent a Bélap, mely újabb változásokon esett át!
A tartalomból:
- Munkába állt az új DÖK
- Szalagavató
- Leendõ orvosok, figyelem!
- Álmok és célok
- Interjú Dr. Blandl Mátyás tanár úrral ás Módos Györgyné tanárnõvel
- Bélap exkluzív – Kempinski Hotel
- Rajz OKTV
- Látogatók Marosvásárhelyrõl
- és még sok más

Keresd a BÉLAP-ot a terjesztõknél. Ára 70 forint (változatlanul)

Nyelvi parti 2011. mrcius 28.
Képek a március 24 - i nyelvi partiról.

Részletek >>

TUDOK 2011 2011. mrcius 28.
TURCSIK BÍBORKA (10.B) nagy sikere: NAGYDÍJAT kapott a Tudományos Diákkörök XI. Országos Konferenciáján az
ÖKUMENIZMUS A XIX. SZÁZADBAN címû elõadásáért.
Felkészítõ tanára Rabi Magdolna.

Részletek >>

Logo - 2. forduló eredménye 2011. mrcius 25.
A háromfordulós programozási verseny országos döntõjébe jutott Zeller Bálint (7.B).
Felkészítõ tanára Lepres András

London Bridge 2011. mrcius 22.
Az angol nyelvi verseny döntõjébe jutott Nagy Sebestyén (8.A).
Felkészítõ: Bakainé Páli Noémi

Latin tanulmányi verseny 2011. mrcius 22.
A Horváth István Károly latin tanulmányi verseny országos döntõjében Siket Martina (12.A) 86 %-os teljesítményéért ezüst minõsítést kapott.
Tanára: Arnóczkiné Kiss Margit

Hagyományõrzõ népzenei délután 2011. mrcius 19.
Szeretettel várjuk a népzene barátait hagyományõrzõ népzenei délutánunkra, melyet 2011. március 31-én, csütörtökön rendezünk meg a III. Béla Gimnázium nagyelõadójában (II. emelet).

Program:

15:00 Népdalverseny - a város és a környék általános iskolás diákjainak részvételével

16:30 Ifjúsági együttesek népzenei bemutatója:
Nádirigó kisegyüttes
Lukin László ÉZI népdalköre
Mákvirág együttes
Iringó népdalkör
Vadvirág népdalkör
Somoska énekegyüttes
Szüvellõ együttes

17:30 Táncház



Szõts József versmondó verseny 2011. mrcius 18.
Mohai Aletta (7.A) a verseny területi fordulóján 2. helyezett lett.
Tanára: Balázs Bernadett