2018. jlius 20. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2018     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója  
Történetünk | Dokumentumok | Diákélet | Kapcsolataink | Elérhetőségünk

  RSS hírek
Webmester

Bélap






Hírek, Információk


Kitaibel Pál Biológia Verseny 2011. mrcius 18.
Mátyus Emese (9.B) az országos döntõbe jutott.
Felkészítõ tanára Kertész Farkas Bernadett.

OKTV döntõ biológia 2011. mrcius 18.
Pál Éva (13.D) OKTV döntõs biológiából.
Tanára: Masa György

XX. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 2011. mrcius 18.
Szõts János (11.A) I. díjat nyert a versenyen.
Tanára: Egyed László

OKTV döntõ francia nyelv 2011. mrcius 17.
Pencz Bianka (12.A) francia nyelvbõl az OKTV döntõjébe jutott.
Tanára: Mészáros Miklós

OKTV döntõ német nyelv 2011. mrcius 17.
Appel Dóra (12.A) német nyelv II. kategóriában országos döntõs.
Felkészítõ tanára: Passné Sárközi Andrea

Ideiglenes felvételi rangsor 2010 2011. mrcius 17.
A Felvételi menüpont alatt olvasható a 2011. márciusi 6. és 8. osztályos ideiglenes felvételi rangsor.

Bélás Baráti Kör hírlevele 2011 február 2011. mrcius 08.
Megjelent a Baráti Kör hírlevele, melyet minden tag megkapott.
Az érdeklõdõk itt olvashatnak az elmúlt félév eseményeirõl.

ECL hírek 2011. mrcius 08.
Intenzív nyelvvizsga-elõkészítõ kurzus indul angol és német nyelvbõl az áprilisi vizsgaidõszakot (2011. április 14-16.) megelõzõen péntekenként 15-19 óráig négy alkalommal.
Az elsõ foglalkozás idõpontja: 2011. március 18.
Jelentkezési határidõ: 2011. március 17.
Részletek az ECL nyelvizsgahely menüpont alatt.


Gordiusz matematika verseny 2011. mrcius 08.
Eredmények:
9. évfolyam
Antal Félix (9.A) 4. hely
csapat 3. hely (Antal Félix, Nánai-Nagy Norbert, Csányi András)
Felkészítõ tanár Dr. Blandl Mátyás

11. évfolyam

Szõts János (11.A) 1. hely
csapat 2. hely (Szõts János, Szõts Nóra 11.B, Tóth Bence 10.A)
Felkészítõ tanárok: Dr. Blandl Mátyás, Egyed László, Lakner Attila

Informatika OKTV (alkalmazói) 2011. mrcius 05.
Bekõ Tamás (12.B) OKTV döntõs.
Felkészítõ tanára Lepres András

Nemes Tihamér Országos Számítástechnika Alkalmazói Verseny 2011. mrcius 05.
Rimóczi Róbert (10.A), Énekes Ábel (11.D) és Gelányi András (10.A) került be a három fordulós országos verseny döntõjébe.
Felkészítõ tanárok Lepres András és Lepres Andrásné

Filozófia OKTV 2011. mrcius 05.
Uglik Szimóna (12.B) az országos verseny második fordulójába jutott.
Felkészítõ tanára Arnóczkiné Kiss Margit

Édes anyanyelvünk 2011. mrcius 02.
Az országos nyelvhasználati verseny iskolai fordulójának eredményei:
1. Papp Zsófia 10.b
2. Módos Barbara 10.a
3. Jaksa László 10.a
4. Harkai Lilla 11.b
5. Arnóczki Nándor 9.a
6. Ugrai Bence 9.a

Az iskolát a verseny megyei fordulójában Papp Zsófia képviselheti.

Suliháló - fotomontázs pályázat 2011. februr 23.
A hét végén zárul le a pályázati határidõ. Márton Réka (10.D) elkészítette és fel is töltötte a kiírás szerint a pályázati oldalra munkáját.
Kérünk, szavazatoddal támogasd Rékát, hogy a díjazottak közé kerülhessen!
A képre szavazatodat regisztráció után az alábbi linken adhatod le:
Márton Réka - Az én sulim fotomontázs
Mindenki egyszer szavazhat!

Versenyek eredménye - angol és francia 2011. februr 22.
Kenguru - Angol nyelvi és Országismereti Verseny megyei helyezettek

NévÉvfolyam - kategóriaHelyezésFelkészítõ
Nagy Sebestyén8. évf.1. (országos 2.)Bakainé Páli Noémi
Kerezsi Gergely3. kat.1.Dr. Heitzmann Judit
Szõts János5. kat.2.Schmidt Ágnes
Arnóczki Nándor3. kat.2.Keresztesné Kubovics margit
Rab Bálint8. évf.3.Bakainé Páli Noémi
Szemzõ Péter3. kat.3.Benkõ Mónika
Jaksa László4. kat.4.Darnai Erzsébet
Somogyi Bálint5. kat.4.Schmidt Ágnes
Kun Viviána3. kat.4.Benkõ Mónika
Fiedler Emese8. évf.6.Bakainé Páli Noémi


Kenguru - Francia Nyelvi és Országismereti Verseny megyei helyezettek

NévÉvfolyam - kategóriaHelyezésFelkészítõ
Jaksa László3. kat.1.Mészáros Miklós
Orbán Vince5. kat.3.
Lipóczi Bernadett5. kat.5.
Tomasics Gyula5. kat.6.


Play and Win - Országos Angol Nyelvi Levelezõ verseny
Borsódi Réka (7.b) 16. hely