2018. janur 23. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2018     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója  
Történetünk | Dokumentumok | Diákélet | Kapcsolataink | Elérhetőségünk

  RSS hírek
Webmester

Bélap






Hírek, Információk


REGIONÁLIS OLASZVERSENY 2009. december 17.
A verseny helye: PÉCS
Idõpontja: 2009. DECEMBER 14.
Eredmények:
Mûveltségi vetélkedõ Az ókori Rómáról 1. helyezés
A csapat tagjai: Siket Martina, Jámbor Nikolett, Szemzõ Nóra (11.A), Boruzs Dóra (11.B)

Nyelvhasználati verseny
11. évfolyam:
Balázs Domonkos 11.A 1. hely
Szemzõ Nóra 11.A 2. hely
Deák Anikó 11.A 3. hely
13. évfolyam:
Kovács Csenge 13.D 1. hely
Kovács Hanga 13.D 2. hely
Élõbeszéd
11. évfolyam (haladó csoport):
Deák Anikó 11. A 2. hely
Boruzs Dóra 11.B 3. hely
11. évfolyam (alapórás csoport):
Majorcsics Emese 11.D 2. hely
13. évfolyam (nyelvi elõkészítõs csoport):
Kovács Hanga 13. D 1. hely
Fazekas Krisztina 13. D 2. hely
Egyéni ének
Majorcsics Emese 11.D 2. hely

Képzõmûvészeti kategória „100 éves a futurizmus”
Kusztor Roxána 13.D 2. hely
Felészítõ tanárok: Illésné Turai Zsuzsanna és Burány Teréz, valamint Pethõné Kõvári Andrea

Varga Tamás Matematika Verseny II. forduló 2009. december 10.
Az általános iskolai korosztály számára kiírt verseny második fordulójába jutottak:
Tanuló neveOsztályFelkészítõ tanár
Nagy Sebestyén7.ASasfalvi Ildikó
Antal Félix8.ADr. Blandl Mátyás
Csányi András8.ADr. Blandl Mátyás

XXI. Bátaszéki Matematika Verseny 2009. december 10.
A verseny II, fordulójába jutott tanulók:
Antal Félix, Csányi András, Ugrai Bence. Mindhárman a 8.A osztály tanulói, felkészítõ tanáruk Dr. Blandl Mátyás.

OKTV II. forduló MATEMATIKA 2009. december 10.
A matematika OKTV II. fordulójába jutott tanulóink:
Tanuló neveOsztályFelkészítõ tanár
Hosszejni Darjus12.AKirályné Nagy Éva
Mezõfi Dávid11.BDr. Blandl Mátyás
Cseresnyés Péter11.BDr. Blandl Mátyás

ORSZÁGOS TÖRTÉNELMI MÛVELTSÉGI VETÉLKEDÕ 2009. december 09.
A III. Béla Gimnázium csapat az országos döntõ 8. helyén végzett.
A csapat tagjai: Dózsa Kamilla, Somoskövi Laura, Szabó Ágnes (10.B osztályos tanulók)
Felkészítõ tanár: Mészárosné Szõnyi Zsuzsanna
Munkájukat segítette: Lõrincz Attila

Szombati tanítás 2009. december 09.
December 19 - én (szombat) tanítás lesz.
Érvényes órarend: A hét csütörtök.

Cipõsdoboz akció 2009. december 09.
Közös összefogással tegyük szebbé a rászoruló gyermekek karácsonyát!

Részletek >>

Év települése 2009 2009. december 06.
Tizenegy város küzdhet meg az idén „Az Év települése 2009” címért a Magyar Televízió Fõtér címû mûsorának játékában. Az MTV népszerû országjáró magazinjában bemutatott városokra levélben, telefonon és a www.mtv.hu internetes oldalon lehet szavazni. A december 20-ig a legtöbb voksot megszerzõ város az év végén veheti át az MTV ajándékát és a Magyar Turizmus Zrt. különdíját

Részletek >>

Ki lesz az év sportolónõje? 2009. december 06.
Az egyik esélyes Hosszú Katinka.
Szavazni lehet a sportnapilapokból kivágott szelvénnyel, vagy az evlegjobbja@nemzetisport.hu e-mail címen, elletve a www.nso.hu weboldalon lehet.

Részletek >>

Búcsúzunk Tatai Ferencnétõl 2009. december 06.
A halálának híre szinte hihetetlen volt.
Péntek délután búcsúztattuk a mindig segítõkész, kedves munkatársat.
Nyugodjék békében!

ERICSON díjat kapott Dr. Szkladányi András. 2009. december 06.
Iskolánk matematika - fizika tanára az ERICSON a fizika tehetségeinek gondozásáért 2009. évi egyik díjazottja.

Részletek >>

Beiskolázási tájékoztató 2010/2011 2009. november 27.
A Felvételi menüpontból érhetõ el iskolánk 2010/2011 - es tanévére elkészített beiskolázási tájékoztatója.

Országos Ügyességi és Váltófutás 2009. november 24.
A csapatbajnokságon elért eredmények:
4 x 1500 méteres fiú váltóban 9. hely
A csapat tagjai: Ossó Balázs (12.B), Pósa Szabolcs (12.A), Hosszejni Darjus (12.A), Jenei Balázs (11.B)

4 x 800 méteres leány váltóban 5. hely
A csapat tagjai: Kómár Kata (12.A), Kómár Zsóka (12.A), Lõkös Melinda (11.D), Resál Zsanett (11.B)
Felkészítõ tanár: Siposné Csejés Mária

XXX. Öveges József Emlékverseny 2009. 2009. november 16.
Eredmények: Szõts János (10.A)
- matematika egyéni 2. hely
- fizika egyéni 7. hely
- összetett egyéni 2. hely
Összesített csapat 13. hely
A csapat tagjai: Szõts János (10.A), Szõts Nóra (10.B), Resál Tamás (9.A), Tomasics Bálint (9.B)
Felkészítõ tanárok:
matematikából: Dr. Blandl Mátyás, Egyed László, Lakner Attila
fizikából: Karagity István, Dr. Szkladányi András

Képek a TUDOK - ról 2009. november 10.
A 2. nap eseményei

Részletek >>