2017. jnius 23. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2017     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója  
Történetünk | Dokumentumok | Diákélet | Kapcsolataink | Elérhetőségünk

  RSS hírek
Webmester

Bélap


Hírek, Információk


Versenyeredmény 2017. mjus 25.
A Sulisárkány városi sárkányhajó verseny 7-8 osztályos korcsoportjában 1. helyezést ért el iskolánk csapata, ezzel jogosult az országos döntőn való részvételre.
A csapat: Neszvecskó Laura, Berta Odett (7.B), Derekas Flóra, Derekas Petra, Molnár Miklós, Beke Márk (7.A), Derekas Ambrus, Rodics Marcell, Macsiták Máté, Szántó Zoltán, Szöllősi Balázs (8.B).
Felkészítő tanáruk: Molnár Péter.
Gratulálunk!


Versenyeredmény 2017. mjus 25.
A Tudásbajnokság versenyen matematika kategóriában Tallér Máté (7.B) országos 8. helyezést érte el.
Felkészítő tanárai: Gottlieb Gábor, Sasfalvi Ildikó.
Gratulálunk!

Tájékoztató a felvett 8. osztályos tanulók részére 2017. mjus 19.
A bejövő 8-os tanulók választásuk alapján a következő 2. idegen nyelvet tanulhatják 9. évfolyamtól: angol, német, olasz, orosz.

Arnóczki János intézményvezető

2017. mjus 19.
A 2017-18. tanév 9. C előzetes osztályba sorolása
Osztályfőnök: Illésné Turai Zsuzsanna1. nyelv2. nyelv
1.András Fanniangolnémet
2.Baranyi Zsófiangolnémet
3.Bauer Kiraangolnémet
4.Bíró Bálintangolnémet
5.Dömötör Rebekaangololasz
6.Erdélyi Árpádangololasz
7.Gál Noémiangololasz
8.Helyes Vivienangolnémet
9.Hódos lászló Rolandangolnémet
10.Horváth Noelangololasz
11.Juhász Kittiangololasz
12.Kosztolányi Zsófiaangololasz
13.Kovács Dóraangololasz
14.Kovács Rékaangololasz
15.Kurucz Klaudia Enikőangolnémet
16.Mazug Boraangolnémet
17.Milánkovics Áronangolnémet
18.Mohácsi Emeseangolnémet
19.Nagy Adriennangololasz
20.Nagy Annaangololasz
21.Novák Balázsangololasz
22.Papp Rebekaangololasz
23.Puskás Árminangolnémet
24.Rockenstein Dóraangolnémet
25.Sibalin Istvánangolnémet
26.Szűcs Grétaangolnémet
27.Triszkity Flóraangololasz
28.Unszorg Nóraangolnémet
29.Zórity Donátangolnémet

2017. mjus 19.
A 2017-18. tanév 9. D előzetes osztályba sorolása
Osztályfőnök: Pongó Csilla1. nyelv2. nyelv
1.Borbás Bencenémet angol
2.Czick Dalmanémet DSDangol
3.Dobi Rékanémet DSDangol
4.Dudás Cintianémet DSDangol
5.Égi Zalánnémetangol
6.Északi Márknémetangol
7.Gáspár Szabolcsangolorosz
8.Gyuricza Imolaangolnémet
9.Gyurkity Nikolettangolnémet
10.Himpelman Lauranémetangol
11.Hrotkó Máténémetangol
12.Ignác Bálintnémetangol
13.Illés Hanganémet DSDangol
14.Kajtár Kornélnémet DSDangol
15.Kalmár Eszterangolorosz
16.Kern Ádámnémetorosz
17.Klein Annanémetangol
18.Kovács Csengeangolorosz
19.Kovács Nikéangolorosz
20.Kövesi Szerénanémetangol
21.Láncz Dominikaangolorosz
22.Lublováry Majaangolorosz
23.Mihálcsi Zoltaangolorosz
24.Nagy Tamaraangolnémet
25.Németh Réka Zsófianémetangol
26.Soos Boglárkanémetangol
27.Szabó Zoltán Péternémet angol
28.Szántó Ádámnémetangol
29.Szűcs Oxánanémetangol
30.Végh Gáborangolorosz

Versenyeredmény 2017. mjus 18.
"Az orosz klasszikusok nyomában" elnevezésű műveltségi vetélkedő országos döntőjébe jutott iskolánk és az MNÁMK vegyes csapata Ádám Kata, Matics Bianka, Tóth Dorottya, Verebélyi Lora. A döntőt 2017 szeptemberében rendezik a Lakiteleki Népfőiskolán, 10 csapat részvételével. A fődíj egy ötnapos moszkvai utazás.
Gratulálunk!

Ismét együtt a Bolyai, a Refi és a Béla 2017. mjus 18.
Napsütéses időben és napsugaras hangulatban vágtunk neki május 10-14 között – immár 10. éve – a marosvásárhelyi útnak.

A hagyományos programok mellett (iskolalátogatás, ismerkedés Marosvásárhellyel) ezúttal Kolozsvárra vezetett a dr. Kálmán Attila által szervezett pénteki kirándulás.

A jó hangulatú út viszonzása októberben lesz, amikor a három intézmény közötti kapcsolat fennállásának 10. évfordulóját szeretnénk méltó módon megünnepelni.



Részletek >>

Irány Anglia! 2017. mjus 13.


Meghívó 2017. mjus 12.
TÁJÉKOZTATÓT tartunk
május 17-én, szerdán 17.00 órakor a leendő 7. osztályosoknak és szüleiknek,
május 18-án, csütörtökön 17.00 órakor a leendő 9. osztályosoknak és szüleiknek.

Amennyiben ingyenes tankönyvre jogosultak kérjük, hogy hozzák magukkal a kitöltött igénylőlapot és az igazolást!

Menzabefizetés 2017. mjus 11.
MÁJUS hónapban a menzabefizetés időpontja: május 15. (hétfő), és 16. (kedd)
12.00-15.00 óráig

helyszíne:
Jelky András Kollégium (volt Radnóti Miklós Kollégium) ebédlője.

Az étkezés lemondása
Tel.: 20/334-4097
Email: schaffer.erika@bajavaros.hu
A reggel 9 óráig beérkezett lemondásokat tudjuk másnaptól figyelembe venni!

Versenyeredmény 2017. mjus 10.
A IV. Nemzetközi Magyar Matematikaversenyen Csordás Kevin (7.B) az általános iskolások kategóriájában 14. helyezést ért el.
Felkészítő tanárai: Gottlieb Gábor, Sasfalvi Ildikó.
Gratulálunk!

Versenyeredmény 2017. mjus 10.
A Savaria Történelemverseny megyei fordulójában
Jónás Levente (9.C) 6. helyezést ért el.
Felkészítő tanára Arnóczkiné Kiss Margit.
Hetyei Bendegúz (10.A) 2. helyezett lett.
Felkészítő tanára Dr. Mayer János.
Gratulálunk!

Közösségi szolgálat 2017. mjus 09.


Közösségi szolgálat 2017. mjus 07.


Felhívás! 2017. mjus 06.
Kedves Hatodikos és Nyolcadikos felvett tanulóink!


Nyelvi szintfelmérő időpontja május 10. szerda 15 óra.

Mindenkit kérünk 15 perccel a kezdés előtti megjelenésre!