2018. jlius 19. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2018     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója  
Történetünk | Dokumentumok | Diákélet | Kapcsolataink | Elérhetőségünk

  RSS hírek
Webmester

Bélap






Hírek, Információk


Biológia versenyek 2010. prilis 19.
Kitaibel Pál biológia verseny megyei forduló Resál Tamás (9.A) megyei 1. hely
Herman Ottó verseny (megyei), Kecskemét Kéringer Kornél (8.B) 2. hely
Felkészítõ tanár: Schleicherné Kértész Farkas Bernadett

Informatika OKTV döntõ 2010. prilis 16.
Az alkalmazói kategória végeredménye:

18. Nagy Károly (13.D), tanára: Lepres Andrásné
22. Tokodi Gergely (12.B), tanárai: Lepres András és Lepres Andrásné
26. Tóth Szabolcs (12.B), tanárai: Lepres András és Lepres Andrásné

Nemes Tihamér Alkalmazói Verseny 2010. prilis 16.
Az országos döntõ végeredménye:

18. Énekes Ábel (10.D), tanára: Lepres Andrásné
52. Gelányi András (9.A), tanára: Lepres Andrásné
62. Somogyi Bálint (10.A), tanára: Lepres András

Német OKTV 2010. prilis 16.
A döntõben Appel Dóra (11.A) a 28. helyen végzett.
Tanára: Passné Sárközi Andrea

Arany Dániel Matematika Verseny 2010. prilis 14.
Országos döntõbe jutott:
Vass Antal (9.B) és Szõts János (10.A)
Mindketten Egyed László tanítványai.

Gordiusz Matematika Tesztverseny 2010. prilis 14.
Országos döntõ végeredmény:
Szõts János (10.A) a 2. helyezett
Tanára: Egyed László

Zrínyi Ilona Matematika Verseny 2010. prilis 14.
Az országos döntõben Antal Félix (8.A) a 36. helyen végzett.
Tanára: Dr. Blandl Mátyás

Német OÁTV 2. forduló 2010. prilis 14.
7. évfolyam
Putterer Stefanie 2. helyezett
Sánta Martin 4. helyezett
Felkészítõ: Orháné Koósz Anna

8. évfolyam
Cseresnyés Fanni 2. helyezett
Kovács Bence éés Kurityák Csenge 4 - 5. helyezett
Beiler Cintia és Kheimel Evelin 8 - 9. helyezett
Felkészítõ: Tomasicsné Pongó Csilla

Bendegúz NYELVÉSZ 2010. prilis 14.
A megyei fordulóban elért eredmények:
2. Csányi András 8.A
4. Ugrai Bence 8.A

Radnóti Miklós Megyei Versmondó Verseny 2010. prilis 14.
Helye: Jánoshalma
Idõpont: 2010. április 10.
Eredmény: III. helyezett Füleki Kitti 11.D

Városi Versmondó Verseny 2010. prilis 14.
Idõpontja: 2010. április 9.
Eredmények:
I. helyezett Regõs András 9.C
II. helyezett Rudolf Diána 11.C
Dicséret: Füleki Kitti 11.D

OKTV döntõ francia nyelv 2010. prilis 07.
Schmíz Gábor (12.B) a tavalyi 5. helyét felülmúlva a 2009/2010. tanév elsõ helyezettje lett a döntõben.
Pencz Bianka (11.B) a 14. helyen végzett.
Szaktanár: Mészáros Miklós
Mindhármuknak gratulálunk ehhez a nagyszerû teljesítményhez.

Szûts József szavalóverseny városi-kistérségi fordulója 2010. prilis 01.
A 7-8. osztályosok csoportjában Kertész Hanga (8.B) III. helyezett.
Felkészítõ: Jakab József

Alapítványi hírek 2010. prilis 01.
A Mûvelt Ifjúságért Alapítvány 2009. évi közhasznúsági jelentése a Kapcsolataink/Mûvelt Ifjúságért menüpont alatt olvasható.

Bátaszéki matematika verseny 2010. mrcius 31.
A XXI. Bátaszéki Matematika Verseny döntõjében Antal Félix (8.A) az 5. helyen végzett.
Tanára: Dr. Blandl Mátyás