2017. augusztus 18. 6500 Baja, Szent Imre tér 5.     1757-2017     www.bajabela.sulinet.hu Éber Sándor freskója
Történetünk | Dokumentumok | Diákélet | Kapcsolataink | Elérhetőségünk

TANKÖNYVRENDELÉS 2017-2018. TANÉVRE

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

A legfontosabb tudnivalók a tankönyvrendelésről:
  • Minden évfolyam megtalálja a következő év tankönyvjegyzékét az oldalon.
  • Ezt annak megfelelően kell kitölteni, hogy ingyenes vagy fizetős a diák. Amennyiben még nem adták le az ingyenességet igazoló formanyomtatványt az oldalon azt is letölthetik, és a tankönyvrendeléssel együtt a könyvtárban vagy a B épületi titkárságon leadhatják.
  • FONTOS! az előző évekkel ellentétben most több olyan könyv is van, amit közvetlen a kiadótól tudunk csak rendelni. Így ezek összegét előre be kell szednünk 05.22-ig.
  • Ezeket a könyveket az ingyenes diákok is megvásárolhatják, ha úgy gondolják, hogy szükségük van rá a későbbiekben. Az említett könyvek színes hátteret kaptak. (Érintett évfolyamok: 8.,10.,11.,12.)
  • Április 12-től elérhető online a tankönyvlista, amit a megadott email címre (tankonyv_kukac_bajabela.hu) még a szünet alatt várunk vissza! Ez a munkánkat segíti kérem, küldjék el mihamarabb.
  • A kinyomtatott, aláírt példányt április 21-ig kérjük a könyvtárba leadni. Ha valami miatt módosítani kell a rendelést, egy újabb aláírt már javított példánnyal lehetséges.
  • Amennyiben valaki nem adja le a tankönyvrendelését időben, annak nem rendelünk könyvet!
  • Tehát a sorrend:
  • 1. email-ben elküldeni a listát még a szünet alatt április 12-18. között

2. nyomatott, aláírt példány leadása a könyvtárban április 21-ig

• Számla kézbesítése: az iskolák postai úton kapják meg 08. 21. és 08. 31. között.
  • A számlát a szülő/diák a tankönyvekkel együtt kapja meg, az aláírandó átadás-átvételi bizonylat kíséretében, vagy a szülő által letölthető az online felületről.
  • Befizetési időszak: augusztus 21. – szeptember 15. között (fizetési határidő: 2017. szeptember 15.).
  • Befizetés módjai: készpénzben, bankkártyával, valamint a Magyar Posta által elfogadott fizetési módokon, banki átutalással, bankkártyával online a szülői felületen keresztül
A szülők részére kialakított felület (a szuloifelulet.kello.hu) lehetőséget ad:
  • a diákok adatainak szülők általi ellenőrzésére,
  • az iskolai tankönyvrendelések szülők általi jóváhagyására (a felület használata nem kötelező, az iskolák továbbra is kérhetik a szülői jóváhagyást a korábbiakban megszokott módon),
  • a diákok tankönyvrendeléseinek nyomon követésére, valamint a fizetős diákok KELLO felé aktuálisan fennálló pénzügyi egyenlegének szülők általi megismerésére és rendezésére.
Akniek szükséges itt érheti el az ingyenesség igénylőlapot a a 17-2014 EMMI rendelet -tk-5. melléklete alapján készült. Melyet csak az igazolással együtt tudunk elfogadni.

Az ajánlott tankönyvegyzék itt érhető el:

8. A és B osztályok
9. A és B és C és D osztályok
10. A és B és C és D osztályok
11. A és B és C és D osztályok
12. A és B és C és D osztályok

A „12-c,d NT-17408 alap ” Biológia könyv rendelése” című melléklet segít abban, hogy kik azok a tanulók, akik a tavalyi évben már megrendelték a 12. évfolyam listáján szereplő alap biológia könyvet.